Cítíte, že vás něco brzdí v podnikání a nevíte, co to je? 

Vymýšlíte, co dělat, aby se podnikání rozjelo...

 • Máte skvělý produkt a neprodáváte?
 • Nerozumíte tomu? Nebo dokonce chcete své podnikání vzdát?
 • Říkáte si, jak je možné, že každý kolem prodává a Vy s tak ojedinělým produktem ne?
 • Nechápete, že máte vymazlený web a prodej(téměř) nulový a někdo jiný s webem postaveným na platformě zdarma nebo dokonce jen s FB stránkou vydělává statisíce?

Čím to může být? Marketingem nebo Vaším nastavením?

Povíme Vám malé velké tajemství. Úspěch v podnikání je souhra dobrého marketinku a nastavení Vašeho mindsetu, Vašeho energetického nastavení. Můžete mít sebelepší produkt, sebelepší marketink, a přesto neprodáte. Proč? Důvodem je Vaše vnitřní nastavení typu:

 • nevěřím si, nejsem dost dobrá, ostatní jsou jistě lepší
 • všichni mají lepší produkt nebo službu
 • mám strach být vidět, být úspěšná, slavná, bohatá ....
Také se Vám něco z toho honí v hlavě, ve Vašich myšlenkách? Jsem tu právě pro Vás.  Pomůžu Vám posunout se ve svém podnikání a nastavit Váš mindset na úspěch.  Ze své více jak 15i leté praxe opravdu vím, jak.
Bc. Lenka Hilgerováwww.lenkahilgerova.cz
Nastavuji strategie v podnikání. Jsem autorka projektu Podnikej s radostí. Mám 10tky kurzů a knihovnu pro podnikatelky. Pracuji s energiemi. Odstraňuji bloky a přesvědčení, které ženy brzdí v úspěšném podnikání.
Ing. Dana Zajíčkováwww.podnikejsradosti.online

Odstraníme Vaše limitující přesvědčení, dáme Vám do ruky strategii pro Vaše podnikání a příjmy vyletí do nebes. 

Za nás mluví čísla:

0
let praxe
0
hodit terapií
0
hodin koučování, mentorinku, hypnózy
0
hodin jako lektorka kurzů zaměřených na změnu nastavení mindsetu

Potřebujete:

 • najít svou jedinečnost?
 • nastavit svou mysl na úspěšné podnikání?
 • sladit se se svým produktem, službou, prodejem, zákazníky/klienty?
 • nastavit odpovídající finanční ohodnocení?
 • najít a odstranit bloky/vnitřní sabotéry, kteří Vám brání v úspěchu?

nebo:

 • chcete začít podnikat a chybí vám jasný koncept?
 • potřebujete (pře)nastavit jednotlivé kroky svého podnikání?
 • potřebujete zanalyzovat svoje současné podnikání?
 • cítíte, že je čas na změnu, ale...

Protože dobře víme v čem je u podnikatelek zakopaný pes, tak Vám nabízíme naší jedinečnou službu - Vylaď sebe a jednoduše nastartuj své podnikání

 

Při živých setkáních s námi (skype/zoom) budeme na Vaše bloky a přesvědčení hned dvě a to je teprve rychlost...

Jak to u mě funguje?

Setkání za symbolickou cenu

Zarezervujte si setkání na 30 minut (Skype, Zoom, mobil). Během něho zjistíme, jestli naše spolupráce bude fungovat, nebo ne. Cena tohoto setkání je 600 Kč.
 
Při rezervaci setkání napište do poznámky, jaký problém řešíte - pokud víte, a vaše jméno na Skypu, pokud chcete pracovat po Skype nebo telefonní číslo.
 
Potvrdíme vám rezervaci e-mailem a v domluvenou hodinu se sejdeme. ( Skype, Zoom, mobil). My vám zavoláme.

Program - Vylaď sebe a nastartuj své podnikání

Program bude probíhat intenzivně. Každý týden se spolu spojíme a budeme pracovat společně na tvém nastavení a podnikání. 

Program zahrnuje 10 hodinových konzultací s námi oběma. Takže budeme spolu pracovat na tvém podnikání 10 týdnů. 

Proč tak intenzivně? S bloky a přesvědčeními je dobré skoncovat hned. Všichni máme málo času a proč to protahovat na 6 měsíců a déle... 

Cena programu za zvýhodněnou cenu ...........  49.900 Kč. 

Součástí tohoto programu je i přístup do VIP knihovny Podnikej s radostí. V této knihovně najdete vše, co potřebujete pro Vaše on-line podnikání. Nemusíte kupovat již žádné on-line kurzy... 

Rezervujte si čas první schůzky programu a proveďte platbu.
Potvrdíme vám rezervaci e-mailem a v domluvenou hodinu se sejdeme. ( Skype, Zoom, mobil). My vám zavoláme.

Co si o nás myslí?

"Dnešní online setkání s Danou a Lenkou bylo jedním slovem neuvěřitelné. Obě na mě působily jako profesionálky ve svém oboru a skvěle se doplňují. Lenka mě měla za pár minut úplně přečtenou a dokázala se na mě perfektně nacítit. Během chvilky jsme odhalily můj největší blok, který mě drží v podníkání zpátky a pomocí vedené odblokace se jej podařilo rozpustit a přepsat. Nečekala jsem, že se i při online setkání mohou uvolnit tak silné emoce. Bylo to velmi osvobozující a přínosné a jsem vděčná, že jsem měla příležitost to zažít. Moc děkuji a velmi doporučuji!"
Vlasta Suprunová
Danu s Lenkou jsem oslovila na základě nabídky na službu Vylaď sebe a nastartuj své podnikání. V osobním rozvoji a práci na svém mentálním nastavení nejsem žádný nováček. Sama pracuji jako terapeutka. Nicméně je vždy fajn, když máte s kým probrat a přenastavit své podvědomé programy, abyste si nebrzdili v byznysovém flow v oblasti, kde sami nedovedete být objektivní, protože se vás to prostě dotýká. Během našeho online setkání ve třech mě překvapila rychlost a efektivita, se kterou obě ženy pracují. Myslela jsem si, že vím, kde je příčina mých problémů a že bude stačit jen vyčistit, ale během práce vyšlo najevo, že příčina byla někde jinde, dál a hlouběji. Posun jsem vnímala hned během rozhovoru, což sama vnímám jako velkou hodnotu. Moc děkuju za uvolnění energie v plynutí mého podnikání, protože se konečně nebojím být vidět. Moc děkuju Dani a Lenko.
Eva Horká
V podnikání a online světě už nejsem žádný nováček, takže jsem tušila, co se bude dít. Na svých limitech, mindsetu i podnikatelských blocích i marketingu pracuji už nějaký ten pátek. Dana s Lenkou mi přesto otevřely úplně nové dveře. Rychle a přesně pojmenovaly, proč se stále ještě držím při zemi a někdy je pro mě práce opravdu makačka. Vysvětlily mi, co s tím a zároveň jsme vytvořily plán, jak postupovat dál a dosáhnout s lehkostí svých cílů. Na praktických příkladech mi ukázaly, že to mohu mít jinak a já pochopila, že si své zdi zase stavím sama, i když jsem si myslela, že už to nedělám. Moc děkuji za úžasnou hodinku, kdy jste mi otevřely oči a postrčily správným směrem.
Anna Pírováwww.kdyzdetispi.cz
Díky sezení s Danou a Lenkou jsem si dokázala uvědomit nezdravý vzorec, podle kterého jsem “sloužila, místo abych zářila” - přesně tak mi to řekla má duše během vedené meditace po odblokování. A tak jsem se díky nim konečně podívala na to, po čem opravdu toužím a udělala zásadní, nové rozhodnutí ohledně směřování svého podnikání. Wow. Děkuji
Bc. Argyro Leman www.argyro.cz
Jsem na začátku svého projektu, se kterým bych ráda byla úspěšná. Jsem si vědoma spousty bloků, které v sobě nosím již od dětství. Sama ale nevím jakým způsobem s nimi pracovat. Proto mne oslovila nabídka paní Dany a paní Lenky "Vylaď sebe a jednoduše nastartuj své podnikání", kterou jsem ráda využila. Musím říct, že obě ženy jsou moc milé a působivé. Pracovala jsem především s paní Lenkou, která dokonale vystihla to, co v sobě cítím jako největší bloky a společně jsme šly až téměř do minulých životů, kde jsme provedly čištění. Nyní se cítím více svobodná a mnohem lehčeji. Sezení a terapie s těmito dámami vřele doporučuji.
Daniella Nádherná

Jaké máme certifikáty:

Zde jich má Lenka jen desetinu:)