Nedaří se vám v životě podle vašich představ?

 • Neplní se vám to, co si přejete?
 • Nebo to "malé a nevýznamné" ano a velká přání ne?
 • Cítíte se zabrždění a nejde vám se pohnout dál?
 • A to samé řešíte při terapiích i se svými klienty?

Znáte to. Probouzíte se každé ráno s pocitem, že jste zaseknutí ve svých starých vzorcích a přesvědčeních. Denně používáte různé techniky, které jste se naučili, ale očekávaný a vytoužený efekt nepřichází.

Přesto, ať děláte cokoliv, tyto vnitřní bloky vám brání dosáhnout toho, co skutečně chcete. Úsilí se zdá nekonečné a výsledky žádné. To ovlivňuje vaši osobní pohodu, ale také se negativně promítá do vašich vztahů a profesního života.

Pracujete na sobě (možná i dlouhodobě), máte za sebou spoustu kurzů, seminářů a terapií, přečtené hromady knih a vytoužené změny stále nikde?

Ptáte se proč?

Aby mohl být jakýkoli problém definitivně vyřešen, je potřeba najít a odstranit jeho příčinu.

Ano, existují účinné metody - ale často jsou velmi složité a studujete je dlouhé roky.

A co kdybych vám ukázala rychlou, ověřenou a efektivní metodu, kterou se může naučit opravdu každý - bez složitých postupů a náročného mnohaletého studia?

Mám pro vás kurz Alternativní kineziologie, kde se naučíte, jak rychle a jednoduše vyřešit svoje problémy nebo druhých lidí.

 


Hledáte pro sebe nebo své klienty jednoduchou a přitom funkční techniku, která přináší rychlé změny?

Potřebujete se odbrzdit , rychle se pohnout z místa a začít si plnit svá přání a své sny? Začít žít už konečně podle svého - v radosti, lehkosti a hojnosti?

Něco bych pro vás měla... kurz Alternativní kineziologie.

Neslibuji "nemožné hned, zázraky na počkání", ale ověřenou metodu, která přináší rychlé viditelné pozitivní výsledky.

 

Představte si teď život, kde tyto bloky a přesvědčení neexistují. Každé ráno se budíte svěží, plní energie a s jasnou myslí, připraveni využít každý den na maximum. Vaše sebedůvěra je na vrcholu, protože víte, že žádné staré vzorce už vás nebrzdí.

Jste schopni dosáhnout svých cílů s neuvěřitelnou lehkostí a vaše vztahy jsou silnější a smysluplnější. Váš profesní život vzkvétá, protože bez vnitřních překážek se můžete plně soustředit a využívat své schopnosti na maximum. Jak úžasné by to bylo?

Metoda Alternativní kineziologie je:

 • rychlá
  Už po jednom odbloku přichází úleva.
 • účinná
  Pomáhá odstranit psychické i fyzické problémy.
 • srozumitelná
  Naučit se ji může opravdu každý. Ať už jste "!laik" a chcete ji pro osobní účely nebo jako terapeut mít rychlou účinnou pomoc pro své klienty.

Naučte se tento komplexní terapeutický přístup, který dokáže vyřešit každý problém, ve 4 týdenním online kurzu.

Tento kurz vám nabídne jednoduché, ale mimořádně účinné techniky a nástroje, které vám umožní odhalit a odstranit ty skryté bloky, které vás brzdí. Ať už jste laik hledající osobní růst nebo terapeut pracující s klienty, naučíte se, jak rychle identifikovat a rozpustit tyto energetické bariéry.

Přidejte se na  Alternativní kineziologie. V něm vás naučím, jak se zbavit všeho, co vás omezuje a svazuje.

Je to 4 týdenní kurz, který:            

 • vás naučí, jak se rychle a efektivně vyřešit jakýmkoliv problémem ( blok v podvědomí).
 • je pro ty, kdo chtějí vzít život do svých rukou a začít konečně žít své sny.
 • pro terapeuty, kouče, mentory...jako rychlá a efektivní pomoc jejich klientům.
 • pro rodiče, kteří chtějí umět opravdu efektivně pomáhat svým dětem s jejich problémy.

 

 

Co vám kurz přinese?  

 • Osvědčené postupy pro vaše vytoužené změny a přání.
  Neplní se vaše přání? Nejčastěji za to můžou podvědomé bloky, často převzaté od rodičů, prarodičů...Obvykle o nich nemáme ani tušení a přesto nás brzdí, omezují a způsobují onen pomyslný skleněný strop.
 • Jak být víc v pohodě, ať se děje, co se děje.
  Naučíme vás rychlým a účinným technikám, jak se vyrovnat s každodenním stresem, zvýšit svou duševní pohodu a získat klidnou mysl. To vám přinese více spokojenosti, ale i více harmonie ve vztazích s blízkými.
 • Účinnou techniku a pomoc pro řešení problémů
  - vašich osobních, problémů vašich blízkých nebo vašich klientů.
 • Dejte sbohem strachu, nervozitě a únavě.
  S pomocí alternativní kineziologie budete moci překonávat obavy, zvládat nervozitu a zvládat i náročné hektické dny. Vaše vlastní sebejistota se posílí a otevře vám cestu k osobnímu i profesionálnímu růstu.
 • Posílení svého sebevědomí.
  Kurz vám pomůže objevit vaše silné stránky a vytvořit zdravý vztah k sobě samým. S posíleným sebevědomím se budete cítit mnohem šťastnější, spokojenější - to se projeví pozitivně i v interakci s vašim okolím.

 

V čem je tento kurz zcela ojedinělý a unikátní?

Naučím vás, nejen jak odblokovat druhé, ale hlavně jak odblokovat sebe. V tom je kurz zcela unikátní. Většina terapeutických technik je zaměřena na práci s druhými, zde máte jedinečnou možnost zbavit se svých problémů vy sami.       

Staňte se sami sobě terapeutem v pohodlí svého domova bez nutnosti docházet na terapie a začněte si plnit svoje přání a sny.

Jako terapeuti, koučové, mentoři... pomáhejte svým klientům nalézt rychlá řešení jejich problémů a dosáhnout naplnění přání a snů.

Jako rodič pomáhejte svým dětem opravdu vyřešit jejich problémy, posílit sebedůvěru a zlepšit studijní výsledky.                                                         

KURZ probíhá v uzavřené FB skupině a potrvá 4 týdny.

 • 1
  Naučíte se svalový test a postup odblokování. Tak budete umět najít a odblokovat příčinu problému.
 • 2
  Osvojíte si jednoduché a zároveň velmi účinné korekce na odstranění bloků. Tyto korekce také pomáhají zbavit se nervozity, stresu, nesoustředění, nechuti do učení...
 • 3
  Každý týden dostanete 1 - 2 krátká videa a budete mít prostor a čas se naučit dané postupy.
 • 4
  Videa budou uložena v průvodci v FB skupině.
 • 5
  Ve skupině bude i vlákno pro vaše dotazy a 1x týdně živé vysílání, kde vám budu odpovídat na vaše otázky.
 • 6
  Materiály budou přístupné 12 měsíců od počátku kurzu.

Cena kurzu je

19.800 Kč

14.200 Kč

Toto je pilotní cena a už se nikdy nebude opakovat.

Začínáme 6. 5. 2024

 

Do kurzu se můžete přidat do 12. 5. 2024

Můžete si cenu rozdělit na 2 splátky. Splatnost 2 splátky do 14 dnů od objednání.

Jak funguje Alternativní kineziologie?

Alternativní kineziologie je komplexní terapeutický přístup, který se týká léčby člověka jako celku, a nezaměřuje se pouze na symptomy problémů. Tato metoda pracuje s tělem, emocemi a myslí, což umožňuje dosáhnout celistvé harmonie.

To, že jsme v nepohodě, ve stresu, bez podpory a pochopení partnera i svého okolí, má pravděpodobně příčiny někde hluboko v naší minulosti.

Svalový test hraje klíčovou roli v rámci této metody. Pomocí tohoto testu je možné přesně určit, kdy a proč problém, a následně identifikovat jeho kořenovou příčinu. Samotná příčina je často spojena s energetickou blokádou, která brání tělu i mysli v optimálním fungování. Díky odblokování této příčiny je možné odstranit tuto blokádu a obnovit harmonii těla a mysli. 

Alternativní kineziologie je tak účinným nástrojem pro dosažení celistvého zdraví a vyrovnanosti. To se pozitivně propisuje do našeho života, práce, zdraví, podnikání, vztahů i rodiny.

 

Kdo tě kurzem provede?

Průvodkyní  celým kurzem vás budu já Lenka Hilgerová.
Komplexní alternativní terapeutka a autorka a lektorka kurzů.

 

0
let
se věnuji kineziologii a dalším transformačním technikám
0
klientů
kterým jsem změnila život k lepšímu

Co si účastníci kurzu Alternativní kineziologie vyřešili:

Připomíná vám to i vaši situaci?

Do kurzu jsem se přihlásila především kvůli své dceři Josefince,abych jí tak trochu pomohla se školou. Zpočátku se mi moc nechtělo do korekčních cvičení ( protože já byla přece vyladěná a nic jsem nepotřebovala řešit).Jenže tu na mne padla jakási únava a bolest hlavy a tak jsem si řekla:”mám možnost to změnit,začnu s korekcemi”,a protože to zafungovalo…..natolik mě to motivovalo, že ač jsem neměla palčivá témata k řešení tu jsem jich najednou sázela z rukávu “habaděj” a každý den přibývala nová a nová.Díky různým situacím.Dělám samoodbloky,měním se já i mé okolí.Jakože v dobrém.Kurz byl perfektní. Přišla jsem si na dost “Aha momentů”.

Materiály a videa byla srozumitelně vysvětlená. Když jsem si nevěděla rady,vždy jsi mi pomohla věci dovysvětlit a toho si moc vážím. Jsem moc ráda,že tvá podpora nekončí a že k tobě mohu směřovat své dotazy i po ukončení kurzu. Jednotlivé odbloky si zapisují, zkoumám a analyzuji a mohu říct,že opravdu si kolikrát “vylosuji”korekci,která s daným tématem souvisí….úsměvné. Dnes se musím pochlubit, protože jsem sama na sebe pyšná a musím se pochválit:ráno jsem dělala odblok: STRACH Z LYŽOVÁNÍ (cca 6.let jsem nestála na lyžích), dnes jsem měla vyrazit z celou rodinkou ale cítila jsem velké napětí,srdce mi bušilo při pomyšlení,že si stoupnu na lyže popř.na horizont kopce…. vytestovala jsem korekci Č.8 a poté jsem musela děla korekci odporu také korekci přetížení,věk příčiny ve 13.letech (také jsem si vzpomněla na situaci,která to zřejmě vyvolala) a progrese 1.den…..závěr,je takový že jsem sjela sice dětskou sjezdovku asi 20x ,ale zase jsem se do toho pěkně pomalinku dostávala,beze strachu a s vnitřním klidem.
Díky kurzu jsem si našla čas sama na sebe a byla zase sama ze sebou. Takže Leni,děkuji ti z celého srdce a doufám,že nás zase brzy překvapíš nějakým novým kurzem….

Jana Nováková

 

 

K Lenke chodím na terapie už cca rok a veľmi mi pomohla. Absolvovala som u nej kurz reiky I, II, III a IV kurz kraniosakralni terapia a online kurz kineziologie a isto to nebude ešte všetko   Vďaka Lenke a kineziologii som začala viac veriť v sebe a moje schopnosti. Korekcie a mudry používam každý deň či už na sústredenie alebo od bolesti hlavy... Sú to pomôcky pre mňa v práci aj doma. Kineziologiu či iný kurz u Lenky doporučujem. Ďakujem ešte raz za všetko.

Maťa Luptáková

Naučím vás, jak podpořit své děti - malé i velké.

Na kurzy často chodí rodiče, aby uměli kdykoliv efektivně pomoci svým dětem.

S jakými problémy můžou rodiče po absolvování kurzu Alternativní kineziologie pomáhat svým dětem?

 • Problémy se spaním a jídlem
 • Se strachy, nočním pomočováním
 • S adaptací na nové a školní prostředí
 • S plačtivostí nebo bojácností
 • S vadami řeči
 • S výskytem kožních problémů
 • S poruchami chování - ADHD, nesoustředěnost, dítě vyrušuje při výuce, nechce se učit
 • Se školní a online šikanou
 • Při problémech s učitelem, se sebevědomím, sebedůvěrou...
 • A mnoho dalšího ...

I vy sami zvládnete jednoduše a rychle odstranit problémy, které trápí vás, vaše klienty nebo vaše blízké.

Co o mých kurzech říkají?

"Lenka je velká profesionálka. Její kurzy nemají chybu. Naučila jsem se díky ní poznat sama sebe. Pomohla mi se sebedůvěrou. Vřele doporučuji a děkuji za vše."

Ing. Viola Kaloušová, DiS.

"Absolvováním kurzu jsem si rozšířila své znalosti o další oblasti důležité pro pracovní růst, je to veliká motivace pro další sebevzdělávání. Příjemné prostřední, profesionální přístup lektorky."

Šárka Šilingová

Objednávací formulář