Máte skvělý produkt i marketink a neprodáváte? Jak je možné?

Je to poměrně častá situace, kdy podnikatelka nabízí skvělý a často i ojedinělý produkt, má úžasný web a skvěle nastavený marketink a neprodává. Problém není v technickém nastavení, ale v mentálním nastavení podnikatelky.

Podnikání je vůbec skvělá příležitost k osobnímu růstu, kdy se začínají objevovat kostlivci ve skříni. Často se kvalitativně průměrný produkt úspěšně prodává a nadprůměrný ne. Jak je to možné? Je to totiž o energiích, respektive o energetickém nastavení podnikatelky. Ať tomu věříte nebo ne, stejně to tak je.

Klienti/zákazníci nevědomě reagují na energii, kterou daný produkt nebo služba nese. Můžete být s tím, co nabízíte v souladu, ale neprodáváte, protože máte nějaké bloky typu:

  • sebejistota – je to, co nabízím, opravdu dobré? Není někdo jiný nebo nějaký produkt/služba lepší?
  • sebehodnota – budete se možná divit, ale spíš neprodáte s podhodnocenou cenou, protože Vás to, co nabízíte stojí určitou energii a pokud to nabízíte za levno (peníze jsou také energie, takže za málo energie), nejste s tím v souladu a těžko prodáte.

Můžete mít strach být vidět, strach z úspěchu

Nebo nesouzníte s tím, co děláte a nabízíte (službu/produkt), to opět znamená, že energeticky nejste sladěné s nabízenou službou/produktem a opět neprodáváte.

Buďte tím, kým doopravdy jste a tak se i prezentujte. 

Koučujete a používáte k tomu karty? – napište to, koučů jsou tucty. Těch, co úspěšně pracují při koučování s kartami, je podstatně méně.

Vyrábíte módní doplňky nebo bižuterii na zakázku a při vyrábění se ladíte na budoucí majitelku? Dejte to světu na vědomí a udělejte si z toho brand.

Najděte svou jedinečnost, v čem vynikáte a čím se odlišujete. To je to, čím zaujmete a co prodává.

Pokud chcete být vidět a prodávat, přihlašte se do 7 denní výzvy zdarma. Ve výzvě si posvítíme na Vaše bloky a přesvědčení. Výzvu najdete zde>>>.

 

Lenka Hilgerová Hanzalová
Jsem lektor, kouč, psychoterapeut, regresní terapeut a hypnoterapeut. Pomáhám lidem jako specialistka na (znovu) nalezení životní rovnováhy. Můj příběh si přečtěte zde >> Všechny techniky, které používám, pracují s podvědomím = jediná účinná cesta.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • .
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Facebook