NO LIMITS 

cesta pro ty, kdo své problémy chtějí rychle a efektivně řešit

Terapie a poradenství  (teď už převážně v onlinu ) dělám už 15let. 

Vystudovala jsem a naučila se mnoho skvělých technik, které jsou schopné najít a odstranit bloky psychické i fyzické. Začínala jsem s kineziologií One Brain, potom přibývaly další skvělé techniky např.:  koučink, mentorink, reiki, hypnóza, regresní terapie, NLP, automatická kresba a písmo a asi ještě další. Výsledky terapií s mými klienty byly a jsou úžasné. Přesto jsem si přála, abych mohla lidem pomoci ještě rychleji a efektivněji.

Dávno před tím, než jsem měla poradnu, jsem  „věděla“, že musí existovat něco, co může během třeba i jedné terapie posunout člověka o mnoho levlů dál a vyřešit více problémů naráz tak, aby člověk přišel jednou nebo párkrát a měl svůj problém opravdu vyřešen. Vnímala jsem to jako „top“ všech možných přístupů a technik.

A letos ten „top“ přišel a krásně se tím kruh uzavřel. Je to ta pomyslná třešnička na dortu. Vše se poskládalo a zapadlo do sebe – všechny mé zkušenosti a všechny techniky a metody, se kterými jsem doteď pracovala.

Tento způsob (metodu, techniku) jsem pojmenovala No limits. Proč? Stačí opravdu málo a otevřou se vám možnosti, o kterých jste možná zatím ani nesnili.

A víte, co je na tom úžasné? Celé je to pro člověka prožitkové. Pracujeme s psychickými i fyzickými bloky, které můžeme cítit i na svém fyzickém těle. A po odstranění těchto bloků přichází obrovská psychická i fyzická úleva a  člověk se cítí jako znovuzrozený na těle i na duši.

Jak terapie probíhá?


Vše, co se nám v životě stalo a děje je spojené s našimi emocemi. Pokud se nám dějí příjemné věci, máme příjemné pocity a vzpomínky a tím i pozitivní emoce, ale… Pokud jsme nebo jsme byli v situacích nám nepříjemných, máme tyto situace spojené s nepříjemnými vzpomínkami a tím i s negativními emocemi. A musíme si uvědomit, že pozitivní, ale i negativní emoce přijímáme i ze svého okolí. Tyto emoce jsou energetické blokády naší mysli a těla. Během terapie uvolňujeme tyto blokády, a tak harmonizujeme tělo, tělesné systémy i psychiku.

 

Příklad:

Jako malé děti jsme poměrně vyladěné bytosti. Prožijete báječný den třeba ve školce nebo na výletě s babičkou. Přijde si vás vyzvednout maminka.  Přijde skoro pozdě, protože v práci měla perný den – hodně práce a do toho ji ještě seřval šéf nebo nepříjemný zákazník. Vy jste plni dojmů a těšíte se, jak všechno budete mamince povídat. Jenže…Maminka nemá náladu a ani energii vás poslouchat a tak vaše povídání záhy utne. A vy pak máte pocit, že jste nedůležití, že o vás nikdo nestojí, že nikoho nezajímá, co říkáte.  A tento pocit může přetrvávat až do dospělosti. Neradi se zapojujete do hovoru, neradi vyprávíte své dojmy a pocity.  Protože máte negativní zkušenost z dětství. Přitom vás maminka měla ráda, jen prostě v tu chvíli potřebovala klid. Jaké by to mohlo být všechno jiné, kdyby vám tenkrát maminka řekla, že se na vás těšila, ale je moc unavená z práce a že, až přijdete domů, udělá vám oběma čaj, sednete si spolu a budete povídat.

A na základě mnoha takových našich „vyhodnocení“ různých situací hodnotíme a (ne) přijímáme sebe i celý svět.

Pro koho je No limits?


 • Pro ty, kdo chtějí své problémy opravdu řešit – rychle a efektivně
 • Pro ty, kdo se chtějí ve svém životě rychle posunout dál
 • Pro ty, kdo chápou, že nemůžeme měnit lidi a věci kolem nás, ale tím, že změníme sebe, změní se i okolí = přebírám život do svých rukou.

Tato technika je skvělá i pro podnikatelky (a podnikatele), protože i váš byznys nese určitý energetický potenciál, tzn. může mít různé bloky, limity a omezení. S No limits se dají tyto limity najít a odstranit a vy se rozjedete ve svém byznysu.

A jak poznat, že je ve vašem podnikání něco špatně?

 • Podnikáte už delší dobu a úspěch nikde?
 • Nebo jste úspěšní, ale za jakou cenu?
 • Daří se vám, ale vaše příjmy jsou dlouhodobě stejné?

Pro koho je terapie No limits vhodná?

 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro ženy, muže i děti
 • Výborných výsledků dosahujeme při řešení problémů v byznysu
 • Přes páníčka můžeme pomoci i vašim čtyřnohým miláčkům.

No limits znamená bez limitů, bez omezení. A skutečně to tak je. Všechny limity jsou vlastně bloky a přesvědčení v hlavě. Vím, že některé naše problémy mohou být z minulých životů, karmické či rodové  a mnohokrát jsem se s tím také setkala. A protože No limits znamená bez omezení, v rámci sezení/terapie vyřešíme i tyto záležitosti.

Pro koho není No limits?


 • Pro ty, kdo chtějí o svých problémech jen  mluvit pořád dokola a ne je řešit
 • Pro ty, kdo jsou přesvědčeni, že za jejich problémy můžou lidi kolem (což může tak být) a že by se tedy měli změnit oni
 • Pro ty, kdo nechtějí převzít zodpovědnost a život do svých rukou
 • Pro ty, kdo „potřebují“ stále někam chodit, a pak říkat, že jim to stejně nikde nepomáhá.

Co je a není možné s No limits řešit?


 Co je možné s No limits řešit?

 • Psychické problémy všeho druhu – např. strachy, stresy, úzkosti, nedostatek sebevědomí …
 • Vztahové problémy – s partnerem, rodiči, dětmi, pracovní…
 • Fyzické a zdravotní problémy všeho druhu – např. bolesti zad, kolen, i chronické, migrény …
 • Závislosti
 • Problémy s váhou… a mnoho dalších
 • Odstranit bloky ve vašem podnikání a nastartovat jej…
 • Pomáhá samozřejmě i dětem – různé strachy, nemocnost, problémy s jídlem, spánkem, ve škole… Když je dítě malé, pracujeme s rodičem.

Co není možné s No limits řešit?

Chtít měnit nebo trestat „viníky“ našich problémů, lidi a svět kolem sebe. Stejně jako ve všech jiných terapiích platí: Vnitřní ovlivňuje vnější = změň sebe a změní se tím i to kolem tebe.

 

Funguje to skvěle i online, a tak to i doporučuji. Proč? Po skončení sezení můžete zůstat v klidu a pohodlí svého doma a užívat si příjemného uvolnění těla i mysli.

Odstraňte bloky a limity a roztáhněte už konečně svá křídla.

0
let praxe
0
hodin terapií
0
hodin koučování, mentorinku, hypnózy
0
hodin jako lektorka kurzů zaměřených na změnu nastavení mindsetu

Co vlastně všechno dělám

Umím rozpoznat potenciál svých klientek a energeticky sladit s jejich podnikáním.

Protože jsme každá  jedinečná,  používám  při práci  individuální kombinaci technik klientce přímo na "míru".

Přehled technik, které jsem vystudovala a se kterými pracuji a co tyto techniky umí: